Business Analyst

  • Cég neve

    VI5 Technologies Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • BI SQL
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis
    • Power bi
    • Scrum
    • Kanban
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adatgyűjtés és adatmodellezés az üzleti igények alapján.
  • Riportok és adatvizualizációk készítése, amelyek segítik a vezetőséget a stratégiai döntésekben.
  • Tervezési megbeszélések, a termék függőségének, összetettségének és áramlásának egyeztetése csapaton belül.
  • Üzleti igények elemzése és üzleti folyamatok javítására irányuló javaslatok kidolgozása az adatok alapján.
  • Szoros együttműködés a Product Owner-rel, fejlesztőkkel, vezetőkkel, minőségelemzőkkel.
  • Felelősséget vállal a Daily Standupok szinkronizálásáért és részt vesz a meghatározott
  • Business igények felmérése, dokumentálása, technikai specifikáció elkészítése.
  • Negyedéves tervezésben való részvétel.
  • Agilis munkamódszerben való munkavégzés.

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat Business Analyst pozícióban vagy hasonló területen.
  • Microsoft Power BI eszközök (Data Transformation, Power BI Apps ,Power BI Desktop)ismerete.
  • Tapasztalat az ügyfélkapcsolatok kezelésében és az üzleti igények szakszerű kezelésében.
  • Kiváló adatelemző készségek és számítógépes ismeretek (pl. SQL).
  • Jó kommunikációs képességek és az adatok hatékony prezentálása.
  • Képesség a csapatban való együttműködésre és önálló munkavégzésre is.
  • Jártasság az agilis módszertanokban (SCRUM, Kanban stb.).

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely.
  • Rugalmas munkaidő, távmunka.
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Karrierfejlesztési lehetőségek és tanulási támogatás.
  • Barátságos és támogató munkakörnyezet.
  • Kihívást jelentő projektekben való resztével.

Céginformáció

Egyik vezető innovatív szoftverfejlesztő partnerünkhöz keresünk lendületes, hosszú távú kihívásokat kereső munkatársat, aki számára fontos, hogy remek csapatban, felelősséggel bíró feladatokat lásson el.